Эта опция сбросит домашнюю страницу этого сайта. Восстановление любых закрытых виджетов или категорий.

Сбросить

В Україні пропонують за п'яне водіння довічно позбавляти прав


Опубликованно 08.09.2017 08:39

В Україні пропонують за п'яне водіння довічно позбавляти прав

Згідно законопроекту, зареєстрованого у Раді, у випадку, коли п'яний винуватець ДТП не мав права керувати транспортним засобом, його почнуть саджати у в'язницю на 5 років і позбавляти водійських прав довічно.

Група депутатів від "Радикальної партії" зареєструвала у Верховній Раді проект закону(№7064), який має істотно посилити покарання за водіння автомобіля в нетверезому вигляді.

Затримання патрульної, спійманої на водінні в нетверезому вигляді в Києві

У пояснювальній записці до документа автори вказують, що смертність на дорогах країни складає 106 осіб на мільйон жителів. Це вдвічі більше, ніж в середньому в Європі. Щодня в Україні в результаті ДТП гине понад 10 осіб. Ще не менше 100 отримують важкі каліцтва. При цьому 37% всіх аварій відбуваються з вини п'яних водіїв.

Парламентарії пропонують карати п'яних водіїв за ДТП, в якому потерпілий отримав важкі пошкодження позбавленням волі на строк від 8 до 10 років. А також позбавляти прав на 10 років. Аналогічне покарання нетверезий автолюбитель понесе і за ДТП, яке призвело до загибелі однієї чи кількох осіб.

Діючі норми кримінального кодексу передбачають за такі злочини позбавлення волі на 3-8 років (важкі каліцтва або смерть потерпілого). І позбавлення волі терміном 5-10 років з одночасним позбавленням прав на термін до 3-х років (смерть кількох постраждалих).

Проектом передбачено, що у випадку, коли п'яний винуватець ДТП не мав права керувати транспортним засобом, його почнуть саджати у в'язницю на 5 років. А також позбавляти водійських прав довічно. Незалежно від ступеня тяжкості ушкодження, які отримав потерпілий.

Зміни депутати пропонують внести в Кримінальний кодекс України.

Раніше повідомлялося, що співробітник київської патрульної поліції, перебуваючи в стані алкогольного сп'яніння, врізався на BMV 109 у електроопору. В результаті інциденту загинула пасажирка авто.Категория: Общество

В Україні пропонують за п'яне водіння довічно позбавляти прав


Написать комментарий

* Содержание комментария не должно содержать ненормативную лексику или отклонятся от норм морали и приличия. HTML-теги не поддерживаются. Комментарии, не имеющие отношения к содержанию новости, будут удаляться. Пользователи, злоупотребляющие терпением администрации, будут блокироваться.