Эта опция сбросит домашнюю страницу этого сайта. Восстановление любых закрытых виджетов или категорий.

Сбросить

У Києві відбувся допрем'єрний показ Porsche Panamera II


Опубликованно 07.09.2017 03:13

У Києві відбувся допрем'єрний показ Porsche Panamera II

Вчора на ніч дивлячись у Porsche Center Kyiv Airport пройшов допрем'єрний показ моделі Panamera II. Оскільки він був закритим, дійство відбувалося не в самому шоу-румі, а в підземному бункері, що використовується як гараж і паркінг. І спецефектів, і за ілюмінації, і по звуковій доріжці презентація більше нагадувала зйомки екшенів у фільмах а-ля Alien.

Втім, найстрашнішим моментом виявився цінник в 6,42 млн грн. Пікантність ситуації в тому, що прем'єра була статичною, в той час як виправдати свою ціну «Панамера» куди легше в русі. У цьому ми переконалися ще в червні на гоночній трасі «Лаузицринг», де вона переконливо продемонструвала що коштує своїх грошей і куди саме було витрачено кожен пфеніг. Адже незважаючи на зовнішню схожість з прототипом, друга генерація фактично заново сконструйована. Наприклад, завдяки збільшеній базі і витягнутою кормі модель виглядає куди пропорциональней і завершенней. Вже ніхто не скаже що це «911-й, розтягнутий для чотирьох». І ззаду дійсно цілком комфортно, принаймні для моделей класу Gran Turismo. Бентежить тільки наполегливе небажання називати речі своїми іменами. У першому поколінні німці іменували «Панамеру» не інакше як 4-дверне купе, тепер - седаном. Хоча двухобъемные кузова з непарної піднімається дверима споконвіку називали не інакше як хэтчбеками.

Офіційна презентація модельного ряду Panamera на нашому ринку відбудеться пройде після 5 листопада, одночасно з появою на всіх європейських ринках. Але замовлення вже щосили приймаються. Так, версії 4S (V6, 440 к. с.) і Turbo (V8, 550 л. с.) з 8-ступінчатими PDK обійдуться у 3 413 465 грн і 5 130 400 грн відповідно.Категория: Авто

У Києві відбувся допрем'єрний показ Porsche Panamera II


Написать комментарий

* Содержание комментария не должно содержать ненормативную лексику или отклонятся от норм морали и приличия. HTML-теги не поддерживаются. Комментарии, не имеющие отношения к содержанию новости, будут удаляться. Пользователи, злоупотребляющие терпением администрации, будут блокироваться.