Эта опция сбросит домашнюю страницу этого сайта. Восстановление любых закрытых виджетов или категорий.

Сбросить

Все темы

День Альфред Хичкок говорил один глубоко загадочное слово для меня

Летом 1966 года, когда я был втором курсе бакалавриата в Кембридже, Альфред Хичкок пришел, чтобы дать сессии вопросов и ответов в Леди Митчелл зале, и на экране его “любимый фильм” тень сомнения (1943) – о Веселая вдова серийный убийца. Хичкок отошел немного, повернул голову и с невозмутимым выражением сказал: ‘Восход’

Это было вскоре после его эпического 25 часов интервью с Франсуа Трюффо был опубликован во Франции, и в позапрошлом году они были изданы на английском языке. Хичкок уже был самый известный и самый узнаваемый Режиссер в истории кино. После сеанса, я обнаружил себя, на несколько секунд, лицом к лицу с ним. Там он, одетый в товарный знак однотонный темно-синий костюм,... ( подробнее )

Дрю Беррімор оголошує любов до Джейка

Гетті Зображень

Вона описала його як "менш обдарованих" зірка на початку цього тижня, але зараз Дрю Беррімор хоче, щоб світ знав, що вона любить Джейка Джилленхола.

Актриса була Гостем на кінці пізнього шоу Джеймс Корден, коли він змусив її вибирати між трьома суб'єктами.

Вона зайняла Джилленхол в третій сегмент, який вимагає зірок для відповіді на запитання - чи є щось огидне.

Зараз, вона намагалася помиритися з ним, несучи плакат на червоній килимовій сказати: "Я люблю Джейк Джилленхол".

Вона несла явно саморобна... ( подробнее )

Форми води і Оскарів правило McDormand

Форму води, про жінку, яка закохується в морську істоту, прийняв вищу нагороду на Оскарі.

Френсіс макдорманд отримала нагороду як найкраща актриса за три білбордів за межами Эббинга, штат Міссурі, і умовив кожної жінки номінальних стояти з нею ніч, повну заяв про включення.

Британець Гері Олдман був названий кращим актором за гру Уїнстон Черчілль під час Другої Світової Війни билинних Темний годину.

Форму води набрав більшість з чотирьох Оскарів, включаючи кращий фільм.

Агентство Reuters

У її промові, McDormand... ( подробнее )

Росії вдалося посіяти політичний хаос в США - Трамп

Президент США Дональд Трамп вважає, що розслідування фактів втручання Росії у президентські вибори в США призвело до міжпартійного політичного розбрату і хаосу, чого і добивалися у Москві.

Про це він написав у неділю на своїй офіційній сторінці в Тwitter.

"Якщо мета Росії полягала в тому, щоб внести розбрат, безлад і хаос в США, то з урахуванням всіх комітетських слухань, розслідувань і міжпартійній ворожнечі вони домоглися більшого успіху, ніж мріяли", – підкреслив Трамп.

Глава Білого дому також додав, що в Москві сміються з цієї ситуації, і закликав Америку бути розумнішими.

В іншому недільному повідомленні президент Трамп не став заперечувати, що... ( подробнее )

Чинний благодійний Кевін Спейсі у Великобританії закриває

Агентство Reuters

Кевін Спейсі Фонд, благодійна організація Великобританії, створена зірки в 2011 році, щоб допомогти акторів, це закрити після звинувачення сексуального домагання проти нього.

Піклувальників благодійного фонду сказав, що це "більше не життєздатна".

Спейсі був звинувачений в сексуальних домаганнях і зловживання з боку низки чоловіків, і поліція Лондона розслідує три передбачуваних сексуальних нападів.

Він вибачився перед його оригінальний викривач і "абсолютно" відмовлено в подальших претензій.

Спейсі... ( подробнее )

Я перестав писати цей фільм в 20 разів' - вибратися директор

Агентство Reuters

Джордан пив і заробив собі місце в історії Оскара.

У 39-річний, який зробив собі ім'я в ескіз комедії, отримав приз за кращий оригінальний сценарій для вийти за нагороди в неділю - він став першим чорним сценарист, щоб отримати честь.

"Я тільки що виграв Оскар. ВТФ?!?" написав Джордан пив після отримання кращий оригінальний сценарій нагороду за вийти.

"Я перестав писати цей фільм близько 20 разів... я думав, що це було неможливо. Я думав, що це не буде працювати".

Він не був єдиним, щоб висловити... ( подробнее )

Убийца наблюдателя судоку

Жизнь и стиль Судоку Убийца наблюдателя судоку Солнце 4 февраля 2018 00.01 МСК Последние изменения на солнце 4 февраля 2018 00.02 МСК Поделиться на Facebook Поделиться на Twitter Поделиться по электронной почте Посмотреть другие варианты обмена Поделиться на LinkedIn Поделиться в pinterest Поделиться на Google+ Поделиться на whatsapp Поделиться на Посланника Рядом

Кликните здесь получить доступ к печатной версии фотографии: хранитель.ко.Великобритания

Стандартные... ( подробнее )

‘Каждый может изменить любую привычку’: науки о сохранении ваши резолюции 2018

В прошлом году, мой новый год резолюции был проехать первым делом каждое утро. Это началось хорошо: 1 января был большой успех. 2 января, хотя, я выключил будильник и снова заснул. Я попытался сделать это снова, я действительно – я даже надела спортивную одежду спать – но ничего не получалось.

В этом году, я решил отучить себя от скроллинга бездумно через социальные сети на моем телефоне, но когда дело доходит до принятия решений – или, скорее, сломав их – она чувствует, как будто есть силы, намного сильнее, чем моя сила воли. Я знаю, что я не одинок в этом; если бы я был, не было бы почти 6000 книг на Amazon в категории “самопомощи – привычки”, и не столько психологи, исследуя эту... ( подробнее )

Мене це питання розважає: Клімкін прокоментував варіант із залученням США в "нормандський формат"

Міністр закордонних справ Павло Клімкін вважає, що залучення США до "нормандскому формату" не так важливо, так як американці і так беруть активну участь у врегулюванні конфлікту на Донбасі. Таку думку він висловив на полях Мюнхенській конференції з безпеки, де сьогодні має відбутися "нормандська" зустріч.

Він зазначив, що не принципово, чи будуть США брати участь безпосередньо в "нормандських" зустрічах, або вести з ними переговори окремо.

"Мене іноді це питання майже розважає. Я з Куртом Волкером іноді кажу кожен день, а іноді по 2-3 рази в день. Тому з точки зору залучення США, я тільки з Рексом Тиллерсоном розмовляв останнім часом кілька разів, обговорюючи концепцію... ( подробнее )

Порошенко розповів про "вишеньці на торті" саміту в Брюсселі

Українська делегація на саміті Східного партнерства в Брюсселі домовилася з представниками Єврокомісії розробити дорожню карту щодо імплементації так званого "Плану Маршалла для України". Про це Петро Порошенко розповів на брифінгу в Брюсселі українським журналістам після закінчення саміту Східного партнерства.

Також, за словами президента, Україна уважно вивчить питання можливого приєднання України до Шенгенської зони і Митного союзу з ЄС. "Є речі подальшої візії України, яку ми вперше продемонстрували на саміті Україна-ЄС влітку цього року в Києві. І сьогодні нам вдалося включити цю візію у фінальну резолюцію саміту. Мова йде про "європейське партнерство+" ("Східне партнерство+"... ( подробнее )